AGENCJA METAL MUNDUSMetal Mundus zaprasza w swoje szeregi!

Z grafiki obok patrzy na Was lord Kitchener znany ze słynnego postera z 1914 roku nawołującego Brytyjczyków do pójścia w kamasze. Prawie sto lat później Saxon umieścił swego rodaka na okładce płyty „Call to Arms”.

Teraz my korzystamy z wizerunku szlachetnego lorda, by zwerbować spośród Was przyszłych redaktorów Metal Mundus. Jeśli więc lubicie ciężkie brzmienia, szczególnie death i black metal, metalcore i pochodne, różne dzikie odmiany ostrego grania bądź wręcz odwrotnie – łagodne odsłony rocka, a gramatyka języka polskiego nie jest Wam obca – piszcie śmiało na adres kontakt@metalmundus.pl, w temacie dopisując „Rekrutacja”. Chcesz dołączyć swój tekst - recenzję płyty lub relację z koncertu - bardzo proszę, opisać swoją fascynację muzyką - jak najbardziej. Na każdą wiadomość odpiszemy.

Oferujemy Wam przygodę w świecie najlepszej muzyki, udział w jej promowaniu oraz dużo atrakcji, o których dowiecie się po wysłaniu stosownego maila.

Zapraszamy!

Full of Hell w Polsce

Grindcore'owi death metalowcy z amerykańskiej kapeli Full of Hell 4-ego lipca wyruszają w europejska trasę koncertową.

Towarzyszyć im będzie zespół The Body.

Grupy odwiedzą 15 miast.

Jankesi nie zapomnieli o Polskich fanach i ponownie odwiedzą nasz kraj.

Ich występ odbędzie się 7-ego lipca w warszawskim klubie "Pogłos".


******
On the 7th of July, the Full of Hell band will play a concert in Warsaw.
******
Urodziny Adriana Smitha

W dniu dzisiejszym swoje 62-ie urodziny obchodzi Adrian, Frederick Smith wieloletni gitarzysta Iron Maiden. Urodził się w Londynie 27-ego lutego 1957 roku. Szkołę porzucił w wieku 16-stu lat gdy zamarzyła mu się kariera muzyka rockowego. W 1981 roku dołączył do Żelaznej Dziewicy zastępując na stanowisku wioślarza Dennisa Strattona. W 1990 roku opuścił Ironów by po dziewięciu latach ponownie zasilić ich szeregi. Rozwijał również karierę solowa w założonych przez siebie grupach A.S.A.P. i Psycho Motel. Pierwszy zespół nie przyniósł sukcesów za to z drugim nagrał dwa albumy. Pomagał również w solowej karierze Bruce Dickinsona.

W 2004 roku magazyn Guitar World sklasyfikował Adriana na 11-stym miejscu pośród stu najlepszych gitarzystów heavymetalowych wszech czasów.


******
Adrian Smith celebrates his 62nd birthday.
******
TURBO - początek trasy koncertowej "The Last Warrior Tour" już w ten piątek w Gnieźnie!
Przypominamy, że już w nadchodzący weekend koncertami w Gnieźnie (1 marca) i Kołobrzegu (2 marca) startuje kolejna obszerna trasa żywej legendy metalu – poznańskiej formacji TURBO. Obejmujące 25 koncertów tournee przebiegać będzie pod szyldem ‘The Last Warrior Tour’ i na jego potrzeby zespół zapowiada najostrzejszy repertuar w swoim dorobku z pełną prezentacją arcydzieła polskiej muzyki thrash lat osiemdziesiątych – albumu ‘Ostatni Wojownik’.

Gościem specjalnym trasy będzie doskonała formacja HELLHAIM serwująca kapitalne show w klimatach heavy/speed lat osiemdziesiątych oraz młoda nadzieja sceny metalowej w Polsce – pochodząca z Kotlina formacja OKRÜTNIK. Na wybranych odcinkach trasy pojawią się również doborowi goście w postaci zespołów Dormant Dissident, LaNinia, The Mind Parasites, Snake Eyes i Drakon.


Więcej informacji w rozwinięciu newsa...

*****
‘The Last Warrior Tour’ by Turbo - 25 shows planned. First gig in Gniezno on March 1st.
*****

Deity- "Evil Seeds of Life" do odsłuchu

Simeon Kamenov, Dimitar Antonov, Tsvetan Peychev i Dobromir Paraskov to panowie, którzy tworzą thrash metalową grupę Deity pochodzącą z Bułgarii.

Ich imiennik działa w USA i gra death metal.

Dwa dni temu Bułgarzy wydali swój pierwszy srebrny krążek "Evil Seeds of Life".

Odsłuchacie go TUTAJ
.

******
The Deity album "Evil Seeds of Life" is available HERE.
******
 

METAL MUNDUS NA FACEBOOKU
*** KOIOS
*** WHORION

więcej wywiadów
*** TESTAMENT
+ Annihilator
+ Death Angel
- A2/ Wrocław

więcej relacji
ARTYKUŁY
*** Czerniejąca Magma
- słów kilka o niezrealizowanym albumie Closterkellera


Top Top  34,529,974 unikalne wizyty  Top Top